A A A

Nemoc DNA

Přírodní léčba DNY

 • View all | Stránky: 1 2 Další »
 • Kuchařka pro nemocné dnou

  Nemoc DNA

  Kuchařka obsahuje více než 60 receptů na jídlo, více jak 30 tipů jak vylepšit svůj život s dnou. Dále zde najdete doporučené a zakázané potraviny, vzorové jídelníčky a komplexní povídání o dně.

  Cena:299.00
 • Maytenus ilicifolia

  Nemoc DNA

  Maytenus ilicifolia – zelený poklad z Jižní Ameriky (Diochi)

  Má tonizační, afrodiziakální, relaxační, analgetické, detoxikační, antioxidační, diuretické, stahující, desinfekční, antibiotické, antivirové, antibakteriální, antimikrobiální, antiulcerózní, protirakovinné, antileukemické, antiarthritické, antirevmatické, kotraceptivní, vasodilatační, estrogenní, laxativní, protizánětlivé a imunostimulační účinky. Harmonizuje meridián srdce, osrdečníku, tlustého střeva, sleziny, žaludku, jangový patní, jater a ledvin. Díky obsahu účinných látek pomáhá z těla vypuzovat kyselinu močovou, čímž přispívá k léčbě dny.

  Je vhodným doplňkem detoxikačního preparátu Venisfér.

  Cena:194.00
 • Osteo Klas

  Nemoc DNA

  Osteo Klas (Klas)

  Léčí dnu . Působí na regeneraci kloubů a chrupavek. Má dvoufázový účinek: v 1. fázi rychle ulevuje při bolestech a ve 2. fázi léčí a regeneruje klouby. U dny lze kombinovat s LKVB6, Klíčkovým olejem s vitaminy A, C, E, Super Bromelainem + Papainem, Betavitalem a Česnekem a petrželí.

  Cena:649.00
 • Renol

  Nemoc DNA

  Renol (Energy)

  je bioinformační přípravek se širokospektrálním regeneračním účinkem. Je vyroben podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystalterapie a biorezonance. Ovlivňuje zejména dráhu ledvin a močového měchýře, sleziny, žaludku, boční větev dráhy žlučníku, a tím i problémy, které souvisejí s nedostatečnou funkcí jmenovaných orgánů. Při dysfunkci ledvin dochází k ukládání kyseliny močové zejména v kloubech palců u nohou a vzniká dna.

  Cena:423.00
 • Achyrocline satureioides

  Nemoc DNA

  Achyrocline satureioides – čaj (Diochi)

  Má antibakteriální, antimikrobiální, antispasmolytické, sedativní, relaxační, tonizační, afrodiziakální, analgetické a silné antivirové účinky. Harmonizuje meridián ledvin, plic, sleziny a žlučníku.

  Omezuje vznik bolestí páteře, krku a křečí, vznik astma bronchiale, dráždivého kašle, angín, nachlazení, neuralgií, menstruačních bolestí, revmatismu, artrózy, ledvinových a střevních kolik, dále pak depresí, epilepsie a stresu.

  Je vhodným doplňkem detoxikačního preparátu Diocel.

  Cena:194.00
 • Artrin

  Nemoc DNA

  Artrin (Energy)

  Komplex biologicky aktivních látek rostlin, minerálů a bioinformací obsažených v Artrinu lze využít při bolestech a zánětlivých stavech, degeneraci a otocích kloubů, revmatismu, dně, bolestech v kříži, páteře a krčního svalstva, poruchách lymfatického systému, nebo po obrnách.

  Cena:315.00
 • Betavital

  Nemoc DNA

  Betavital (Klas)

  Extrakt z červené řepy a mrkve s rutinem a vitanínem C. Čistí krev, normalizuje sedimentaci krve, zvyšuje počet červených krvinek. Mohutně očišťuje organismus (játra, ledviny, střeva), posiluje cévy, tlumí růst bakterií, snižuje hladinu cholesterolu. Bojuje proti nádorovým onemocněním.

  Cena:360.00
 • Cytosan

  Nemoc DNA

  Cytosan (Energy)

  Pozitivní vliv Cytosanu lze očekávat i při onemocněních  pohybového aparátu, při artrózách a degeneraci kostí a kloubů.

  Neobsahuje žádné konzervační látky ani syntetická barviva a cukry!

  Cena:997.00
 • Diocel

  Nemoc DNA

  Diocel (Diochi)

  Bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z rostlin a éterických olejů, který se rychle vstřebává a navrací tělu svěžest a vitalitu. Harmonizuje především meridián ledvin, močového měchýře a plic. Díky tomu si tělo samo přirozenou cestou upravuje problémy, které se pojí k disharmonii v těchto meridiánech a jejich větvích. Při dysfunkci ledvin dochází k ukládání kyseliny močové zejména v kloubech palců u nohou a vzniká dna. Diocel omezuje riziko vzniku dny, artróz, revmatu, bolestí kolen, zánětu kloubů, cév, trombóz, močových a ledvinových kamenů, angín, chřipek,... 

  Cena:549.00
 • Diocel biominerál

  Nemoc DNA

  Diocel biominerál (Diochi)

  Diocel biominerál je bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z minerálu Šungitu a organických kyselin.

  Harmonizuje především meridián ledvin, močového měchýře, tenkého a tlustého střeva. Díky tomu si tělo samo přirozenou cestou upravuje problémy, které se pojí k disharmonii v těchto meridiánech.

   

   

   

  Cena:455.00
 • View all | Stránky: 1 2 Další »